BI specialista

ITjobs, s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba a údržba reportů v nástroji Cognos 8
- práce s databází Oracle, extrakce dat, optimalizace SQL skriptů
- testování a údržba BI aplikací
- poskytování technických konzultací vývojářům
- zajišťování potřebné dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v mladé rychle se rozvíjející společnosti, vzdělávací kurzy a školení (AJ, soft skills), možnost profesního rozvoje na team leadera nebo projektového manažera, 5 týdnů dovolené, prémie, penzijní připojištění, kulturní aktivity

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám svůj profesní životopis v českém a anglickém jazyce s uvedením kódu pozice, o kterou se zajímáte. Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, kontaktujte prosím přímo svoji konzultantku.
Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat nejpozději do 10 dnů od zaslání životopisu. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.
Pokud bychom se do 10 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se ale samozřejmě informovat telefonicky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Dynamická mezinárodní společnost zabývající se vývojem webových aplikací.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrá znalost SQL a databáze Oracle
- výhodou technická znalost nástrojů Cognos
- komunikativní znalost AJ
- výhodou praxe z oblasti Business Intelligence
- výhodou zkušenost s tvorbou OLAP kostek
- pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty, tak pro absolventy se školními zkušenostmi v oblasti BI
- VŠ vzdělání v oblasti IT
- komunikativnost, aktivní přístup, schopnost týmové práce, samostatnost, analytické schopnosti, systematičnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura ITjobs, s.r.o. se od roku 1996 specializuje na výběr zaměstnanců a personální poradenství v oboru informačních technologií a telekomunikací.
Bohaté zkušenosti, velmi dobrá znalost trhu a odborná orientace konzultantů nám umožňují poskytovat vysoce profesionální služby.
Kompletní nabídku volných míst naleznete na http://www.itjobs.cz.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1302527  Termin der Veröffentlichung: 31.8.2012