Junior účetní – pro absolventy!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která navrhuje, vyrábí, distribuuje a opravuje dieslové a plynové motory po celém světě, hledáme vhodného kandidáta na pozici Junior účetní – pro absolventy!

Požadujeme:
• vhodnými uchazeči jsou čerství nebo nedávní absolventi
• dosažení titulu v oboru spojeném s účetnictvím a financemi
• znalost českých účetních standardů (zejm. DPH, DPPO)
• dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (každodenní komunikace v angličtině)
• uživatelská znalost MS Office (zejména MS Excel)
• úspěšní kandidáti musí být schopni ukázat shodu s hlavními hodnotami společnosti, být osvědčenými týmovými hráči, vysoce motivovaní, ambiciózní a orientovaní na výsledky
• dobré komunikační schopnosti, asertivita, pečlivost, samostatnost a loajálnost
• ochota dále se vzdělávat

Náplň práce:
• samostatné účtování základních účetních operací v účetním softwaru
• asistence s tvorbou měsíčních reportů
• asistence s měsíční a výroční inventurou účtů s ohledem na české a americké účetní standardy
• sestavování a kontrola různých finančních reportů a jejich analýza
• účast na interních projektech coby aktivní člen týmu
• spolupráce s daňovými poradci a auditory

Nabízíme:
• práce na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
• jistá a výnosná budoucnost s lídrem světového trhu
• odpovídající finanční ohodnocení a balíček benefitů (stravenky, 25 dní dovolené, sickness benefit, příspěvek na sport)
• podpora a rozvoj k získání profesionální účetní certifikace (např. ACCA, CIMA)
• zázemí mateřské společnosti
• místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2706613  Termin der Veröffentlichung: 31.10.2016