Obchodně technický zástupce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dodavatele a výrobce předokenních rolet, stínící techniky a garážových vrat, hledáme nového kolegu na pozici Obchodně technického zástupce.

Ideální profil uchazeče:
• Technicky zdatný
• Orientovaný na výsledek
• Obchodně smýšlející
• Schopen vysokého pracovního nasazení
• Flexibilní
• Schopen pracovat na PC (MS Office, CRM)
• ŘP sk. B

Náplní Vaší práce bude:
• Akvizice nových zákazníků
• Osobní prezentace
• Aktivní prodej v terénu
• Zaměření zakázky

Nabízíme:
• Práci v zavedené a dynamicky se rozvíjející české společnosti
• Nadstandardní platové ohodnocení (fix + neomezené bonusy)
• Práci na HPP, nebo ŽL
• Mobilní telefon, notebook, auto

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Dodavatel a výrobce předokenních rolet, stínící techniky a garážových vrat.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2709573  Termin der Veröffentlichung: 31.8.2016