Projektant ZTI (kanalizace, vodovod, plynovod) a vytápění

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá řádným, kvalitním a ekonomický, provedením kompletní projektové dokumentace stavby, hledáme nové kolegy na pozici Projektant ZTI (kanalizace, vodovod, plynovod) a vytápění

NÁPLŇ PRÁCE:
• Projektování kanalizace, vodovodů, plynovodů a vytápění (u všech druhů pozemních staveb)
• Konzultace s klientem
• Úpravy v průběhu projektu dle požadavků klienta
• Koordinace s ostatními částmi projektu – spolupráce s kolegy z jiných oddělení

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby (se specializací na obor pozemní stavby), VŠ vzdělání v oboru pozemní stavby (se specializaci na obor pozemní stavby, technika prostředí staveb, zdravotechnika, vytápění) - výhodou
• Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• Dobrou znalost práce na PC (AutoCAD, MS Office)
• ŘP sk. B - výhodou

NABÍZÍME:
• Práci na HPP, IČO nebo na dohodu ve stabilní české společnosti s 13-letou tradicí v oboru
• Pracoviště v přímém centru Prahy
• Platové ohodnocení dle zkušeností a typu pracovního poměru
• Proplácení přesčasů, svátků a víkendů
• Příspěvek na stravování
• Volnou pracovní dobu
• PC s příslušným SW
• Prostředí menší firmy
• Mladý přátelský kolektiv

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Společnost, která se zabývá řádným, kvalitním a ekonomický, provedením kompletní projektové dokumentace stavby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2715022  Termin der Veröffentlichung: 6.9.2016