Montér

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, dceřinou společnost mezinárodního koncernu s více než 22letou působností na českém trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Montér.

Pracovní náplň:
• kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací
• montáž výtahu podle metod koncernu
• spolupráce s dodavateli ostatních prací

Požadujeme:
• SOU/SŠ v oboru elektro
• praxi cca 3 roky v oboru zdvihacích zařízení
• odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 výhodou
• ŘP sk. B
• osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• manuální zručnost, fyzickou zdatnost

Nabízíme:
• zázemí prosperující mezinárodní firmy
• perspektivní a stabilní zaměstnání
• 1 týden dovolené navíc
• 3 dny zdravotního volna
• profesní růst
• příspěvky na stravování a penzijní nebo životní připojištění
• benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
• mobilní telefon iPhone, firemní automobil
• vzdělávání formou zvyšování technické kvalifikace/certifikace
• místo výkonu práce: Region Praha

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost mezinárodního koncernu s více než 22letou působností na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2725086  Termin der Veröffentlichung: 14.9.2016