Dělník - Special converting

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřená především na průmyslové balení a balení technických výrobků, hledáme vhodného kandidáta na pozici Dělník - Special converting

Náplň práce:
• ruční výroba speciálních obalů
• práce na pile, lisu a různých jednoúčelových zařízeních
• práce s horkovzdušnou pistolí na svařování plastových pěn
• obsluha průmyslového plotru (jednoduché nastavování stroje pomocí PC, výměny nástrojů, nastavení a obsluha stroje)
• zpracovávání plastových materiálů a kompletace výrobků z plastů
• kontrola a balení vlastních výrobků, evidence denní výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Standardní dovolená 4 týdny
• Stravenky v hodnotě 80kč/den od začátku pracovního poměru (zaměstnanec nic nedoplácí)
• Místo výkonu práce Praha

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba papíru, papírenských výrobků

Společnost zaměřená především na průmyslové balení a balení technických výrobků.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• manuální zručnost
• zodpovědnost
• základy práce na PC
• pečlivost
• provoz v jedné až dvou směnách (v případě velkého množství zakázek, mimořádně 3 směny)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2726128  Termin der Veröffentlichung: 15.9.2016