Vývojář Java pro Salesforce

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je expertem v oblasti firemních informačních systémů a propagátorem nových cloudových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vývojář Java pro Salesforce.

Náplň práce:

● Vytváření inovativních aplikací v cloudu a na mobilní platformě Salesforce
● Analýza požadavků a návrh IT řešení
● Rozšíření a přizpůsobení Salesforce prostředí
● Integrace platformy Salesforce s dalšími systémy
● Vytváření projektové dokumentace
● Spolupráce se zkušeným týmem
● Práce v mezinárodním týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
● Příležitost podílet se na tvorbě inovativních mobilních řešení na platformě Salesforce a s využitím dalších technologiích
● Možnost získat nové zkušenosti
● Práci v přátelském prostředí odborníků, kteří mají rádi to, co dělají
● Možnost profesního rozvoje při práci s inovativními technologiemi
● Školení a certifikace Salesforce - náklady hradí firma
● Mezinárodní prostředí
● Flexibilní pracovní doba
● Místo výkonu práce: Centrum Prahy
● Práci na ŽL i HPP

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která je expertem v oblasti firemních informačních systémů a propagátorem nových cloudových technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
● Znalost objektově orientovaného programování (jako je Java /.Net)
● Znalosti webových technologií (HTML, CSS, JavaScript)
● Zkušenosti s relačními databázemi
● Výborná schopnost komunikovat v angličtině
● Pozitivní energie a otevřenost novým myšlenkám a zkušenostem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2734560  Termin der Veröffentlichung: 3.1.2017