Referent/ka do oddělení informačního centra

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Referent/ka do oddělení informačního centra.

Náplň práce:

• Budete zajišťovat provoz prodejny a studovny technických norem
• Obsluha zákaznických účtů systému ČSN online (obsluha helpdesku a informační telefonní linky – ad hoc poradenství)
• Práce s databázemi a jinými zdroji informací (aktualizace, rešerše)
• Nákup a prodej technických norem ze/do zahraničí (vyřizování objednávek)
• Správa archivu

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Nástup možný ihned
• Příjemné pracovní podmínky, systém zaměstnaneckých výhod a dostupnost pracoviště v centru Prahy
• Finanční ohodnocení v souladu s NV ČR č. 564/2006 Sb.
• Pružnou pracovní dobu
• Také možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
• Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

• SŠ vzdělání
• Výbornou znalost práce na PC (MS Office)
• Výbornou znalost českého jazyka
• Ochotu a schopnost rychle se učit novým věcem
• Psychickou odolnost
• Státní občanství České republiky, nebo jiného státu EU
• Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost a svéprávnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2751227  Termin der Veröffentlichung: 5.10.2016