Projektant elektro – silnoproud, měření a regulace, automatizace

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí široký rozsah služeb v investiční výstavbě chemických, strojírenských a potravinářských závodů, hledáme kandidáta na pozici Projektant elektro (silnoproud, měření a regulace, automatizace).

Náplň práce:
• Samostatná projekční činnost zahrnující zpracování kompletní projekční dokumentace pro výrobu rozvaděčů a zapojení veškerých elektrických prvků (pohonů, instrumentace, řídicích systémů), které jsou součástí dodávek projektu
• Zadávání projektů do výroby včetně dohledu a technické podpory při realizaci
• Dohled a technická podpora při uvádění dodávaných zařízení do provozu
• Aktivní spolupráce při jednání se zákazníky, a to jak v rámci ČR, tak i v zahraničí

Požadujeme:
• VŠ, příp. SŠ elektrotechnického zaměření
• Praxe v oboru min. 3 roky
• Vyhláška č.50/1978 sb. Min. §6
• Znalost AJ min. na středně pokročilé úrovni výhodou
• Velmi dobrá znalost EPLAN, AUTOCAD, MS OFFICE
• Zkušenost a znalost funkce řídicích systémů (Rockwell, Siemens), frekvenčních měničů a orientace v polní instrumentaci
• Řidičský průkaz sk. B
• Ochota cestovat do zahraničí
• Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce komunikativnost

Nabízíme:
• Zázemí úspěšné a stabilní české společnosti
• Příjemný kolektiv střední firmy (cca 50 zaměstnanců)
• Zajímavé projekty realizované v ČR a zahraničí
• Motivující mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, firemní jazyková výuka, služební telefon a další)
• Místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost nabízí široký rozsah služeb v investiční výstavbě chemických, strojírenských a potravinářských závodů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2789302  Termin der Veröffentlichung: 1.11.2016