Marketingový specialista

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, jednu z celosvětově vedoucích společností v oblasti zvyšování energetické efektivnosti v budovách, hledáme vhodné kandidáty na pozici: Marketingový specialista.

Náplň práce:
• příprava produktové dokumentace, technických a propagačních materiálů
• aktualizace a správa webových stránek
• příprava informací o situaci na trhu a zákaznících
• příprava, administrace a vyhodnocení marketingových aktivit
• marketingová komunikace s centrálou společnosti
• další aktivity dle aktuální potřeby marketingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Po zapracování prémiová složka
• Mobil
• Notebook
• Stravenky
• Místo výkonu práce: Praha 5
• Nástup možný ihned nebo dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Jedna z celosvětově vedoucích společností v oblasti zvyšování energetické efektivnosti v budovách.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• zájem o práci v marketingu technických výrobků a služeb – B2B/B2C
• alespoň 2 roky praxe s marketingem nebo vzdělání v oblasti marketingu
• komerční, analytické a logické myšlení
• prezentační a argumentační dovednosti
• znalost anglického jazyka včetně písemné, MS Office, dobře ovládat Excel
• pozitivní přístup, svědomitost a vytrvalost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2822203  Termin der Veröffentlichung: 3.1.2017