Montér výtahů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj, Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výtahových dílů a montáží nových výtahů, modernizací již provozovaných výtahů a servisních služeb v celém spektru, hledáme vhodné kandidáty na pozici Montér výtahů.

Náplň práce:

Montáže výtahů

Kontrola a kompletace materiálu před zahájením instalačních prací

Spolupráce s dodavateli ostatních prací

Požadujeme:

SOU/SŠ v oboru elektro

Praxe v oboru zdvihacích zařízení výhodou

Odbornou způsobilost v elektrotechnice – vyhláška 50/78 Sb. §6 výhodou

Řidičský průkaz sk. B

Osobní zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Manuální zručnost, fyzickou zdatnost

Nabízíme:

Práci na HPP

Perspektivní a stabilní zaměstnání

Benefity (mobilní telefon, automobil, stravenky)

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost s dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby výtahových dílů a montáží nových výtahů, modernizací již provozovaných výtahů a servisních služeb v celém spektru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3154319  Termin der Veröffentlichung: 8.8.2017