Elektroinženýr - vývoj

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšence v oblasti elektro. Náš tým se stále rozrůstá a máme prostor přijmout další kolegy. Potřebujeme Vaše znalosti z oblasti elektro – elektro projekce, automatizace, konstrukce, kamerové systémy, ale stačí nám i Vaše nadšení pro práci v elektro oblasti. Jsme schopni Vám poskytnout potřebné know-how a otevřít dveře do oblasti elektroinženýringu, včetně vývoje.

Co děláme?

• Návrhy HW konfigurací PLC včetně HMI pro aplikace průmyslové automatizace
• Parametrizování a návrh standardních průmyslových komunikací
• Simulace a testování uživatelského SW
• Aplikace průmyslové automatizace u koncového klienta
• Tvorba systémové analýzy z pohledu řízení technologie
• Samostatný vývoj především jednoúčelových zařízení

A mnoho dalšího např.:

• Implementace kontrolních (kamerových) systémů
• Kontrola elektrického zapojení
• Finální oživování
• Příprava schémat
• Tvorba dokumentace

Požadujeme:

• SŠ/VŠ elektrotechnického směru, příp. matematika, optika, fyzika
• Zájem o obor a nadšení pro svou práci PODMÍNKOU
• Zkušenosti z oblastí strojních zařízení výhodou
• Znalost programování PLC výhodou
• Znalost automatizační techniky výhodou
• Aktivní a pozitivní přístup k práci
• Řidičský průkaz B

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Možnost pracovat se špičkovými technologiemi a podílet se na vývoji technicky vyspělých zařízení
• Systém zaměstnaneckých benefitů (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dní dovolené, firemní akce, možnost využívat firemní zařízení – Beskydy, ale i zahraničí…)
• Poskytujeme odborné vzdělávání potřebné pro výkon práce
• Samostatnost a možnost seberealizace
• Skvělý tým!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Inženýrsko - dodavatelské služby v oblasti průmyslové automatizace a elektrotechniky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2757375  Termin der Veröffentlichung: 8.10.2016