Finanční účetní (V blízkosti metra Zličín)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 Kč - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní a stabilní společnost, sídlící u metra Zličín, hledáme uchazeče na pozici: Finanční účetní

Vaše role:

- Fakturace nájmů,služeb a spotřeb energií
- Kontrola zadaných údajů na smlouvy
- Účtování vydaných faktur
- Párování, kontrola a inventura příslušných účtů
- Kontrola výnosů
- Komunikace s nájemníky,zápočty
- Podpora a účast při interních a externích auditech
- Ostatní administrativní a účetní práce v rámci účetního oddělení.

Co od Vás očekáváme?

- SŠ vzdělání
- Nadhled a analytické schopnosti
- Praxe v účetnictví
- Dobrou znalost práce v MS Office - Excel
- Znalost AJ výhodou

Co Vám nabízíme?

- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, možnost stravování na pracovišti
- Práce v mezinárodním prostředí s možností růstu
- Vzdělávání
- Příspěvek 10 000 Kč na kafeterii,
- Ovocné dny
- Flexibilní pracovní doba
- Bonusy ke mzdě
- Práce v blízkosti metra Zličín
- Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody
- Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky se spojte přímo na LinkedInu: https://www.linkedin.com/in/horkyjakub/

Těším se na naši komunikaci.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálu dáváte souhlas ke shromaždování, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Ochrana osobních údajů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ vzdělání
* nadhled a analytické schopnosti
* praxe v účetnictví vítána
* dobrou znalost práce v MS Office - Excel
* znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3148108  Termin der Veröffentlichung: 1.8.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 30 000 Kč - 35 000 Kč