Máš skúsenosti s PHP alebo Microsoft .NET skill net alebo s Oracle PL/SQL? Pošli nám CV. Metrics Design & Analyst

Stegmann Slovakia, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2012

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre nášho klienta, úspešnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti telekomunikácií a IT, hľadáme skúseného kandidáta s analytickými zručnosťami na pozíciu Metrics Design & Analyst.

Hlavnou náplňou práce je:
-zodpovednosť za rozvoj a aplikáciu IT nástrojov, metód a systémov,
-zodpovednosť za zber a sledovanie výkonnostných dát,
-práca s databázami,
-zisťovanie a riešenie aplikačných problémov,

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Úvodné školenie
- Stravné lístky v hodnote € 3,50 (80% hradí zamestnávateľ)
- Stravné lístky poskytované aj v dňoch PN, dovolenky či návštevy lekára
- 100% preplatenie PN 5 dní do roka
- Referral program
- Teambuildingové akcie
- Nadštandardné preplácanie nadčasov
- Zabezpečenie transferu pre zamestnancov, ktorí pracujú v nočných hodinách
a iné

Informace o náboru

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite životopis v ANGLICKOM jazyku na emailovú adresu: [email protected] alebo prostredníctvom portálu profesia.sk

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov.

„Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Stegmann Slovakia, s.r.o. na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu.“

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú nadnárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti telekomunikácií.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

ekonomické,IT,elektrotechnické,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou - denná komunikácia s manažérom z USA,
- skúsenosti s administráciou a programovaním PHP alebo Microsoft .NET, prípadne s Oracle PL/SQL,
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny,
- silné analytické a komunikačné zručnosti,
- odolnosť voči stresu,

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

(S)tegmann Czech s.r.o. patří do koncernu 7(S)Personal, který pracuje v oblasti lidských zdrojů.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1267165  Termin der Veröffentlichung: 31.5.2012