Inženýr kvality - péče o zákazníka

Talentor Advanced Search, s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se automobilovým průmyslem, hledáme kanditáta/ku na pozici Inženýr kvality - péče o zákazníka. Vašim úkolem bude každodenní komunikace se svěřeným zákazníkem a řešení zákaznických požadavků v oblasti kvality. Budete zjišťovat, zda je možné daný výrobek vyrobit a v jaké kvalitě. Budete zodpovědní za zavedení výrobku do výroby. Komunikace se zákazníkem probíhá v anglickém nebo německém jazyce. Pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty, tak pro šikovné absolventy.

Náplň práce:
- každodenní komunikace se zákazníkem (telefonicky, e-mailem), řešit zákaznické požadavky v oblasti výroby
- komunikace s vývojovým centrem a zákazníkem zároveň
- vytváření reportů a vyhodnocování kvalitativních ukazatelů (PPM, reklamace)
- práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive ( FMEA, 8D)
- koordinace návštěv externích zákazníků - světové automobilky
- řízení projektů v oblasti kvality
- vyhodnocování kvalitativních rizik a přijímání preventivních a nápravných opatření

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- perspektivní kariéra v automobilovém průmyslu
- možnost využití cizích jazyků
- osobní i profesní růst
- moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
- motivující systém benefitů a odměňování
- vzdělávací program a program rozvoje jazykových znalostí
- firemní dopravu či možnost ubytování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta, významnou společnost zabývající se automobilovým průmyslem, hledáme kanditáta/ku na pozici Zákaznický specialista jakosti s AJ. Vašim úkolem bude každodenní komunikace se svěřeným zákazníkem a řešení zákaznických požadavků v oblasti kvality. Budete zjišťovat, zda je možné daný výrobek vyrobit a v jaké kvalitě. Budete zodpovědní za zavedení výrobku do výroby. Komunikace se zákazníkem probíhá v anglickém nebo německém jazyce. Pozice je vhodná jak pro zkušené kandidáty, tak pro šikovné absolventy.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- výbornou znalost anglického nebo německého jazyka (aktivní komunikace s klientem)
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru (obor řízení jakosti – výhodou)
- zkušenosti v oblasti kvality výhodou
- obecný přehled o normách ISO 9000, TS 16949, VDA
- flexibilitu, týmová práce, orientace na zákazníka
- chuť se dále rozvíjet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Talentor Advanced Search je agenturou orientovanou na lidi.

Pro nás to znamená, že od prvního kontaktu věnujeme uchazečům nadprůměrnou péči.

Každý z Vás je zajímavý a má své místo na trhu práce, možná právě my Vám nabídneme ideální pracovní pozici, která Vám bude vyhovovat a umožní Vaší kariéře start, akceleraci nebo prostě „jen změnu“.

Přesvědčte se sami, že kandidáti jsou pro nás stejně důležití jako naši klienti.

Talentor Advanced Search, s.r.o. - personální agentura kde se budete cítit pohodlně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1220925  Termin der Veröffentlichung: 17.10.2012