Diplomované odborné ošetrovateľky

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre renomované nemocnice, kliniky a zariadenia pre seniorov, na celom území Nemecka, hľadáme diplomované odborné ošetrovateľky.

- dlhodobá, zaujímavá práca s dobrým finančným ohodnotením,
- práca na dobu neurčitú a plný pracovný úväzok,
- zmluva v súlade s nemeckou legislatívou,
- nástup možný ihneď, prípadne podľa dohody,
- dôkladné zapracovanie po vstupe do pracovného pomeru,
- podpora v oblasti jazykového a odborného vzdelávania,
- podpora pri hľadaní adekvátneho ubytovania podľa Vašich predstáv,
- podpora pri vybavovaní uznania Vašich dokumentov a akejkoľvek administratívy pred a aj po vstupe do zamestnania,
- personálne poradenstvo vo všetkých fázach.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.jobs

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle nášho call centra: 048 – 321 4 321

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Solídna personálna agentúra zaoberajúca sa sprostredkovaním práce pre zdravotnícky personál.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- požadované ukončené vzdelanie v odboroch:
* diplomovaná všeobecná sestra (posledných 5 rokov súvislej praxe v odbore je výhodou) alebo,
* magistra / odbor ošetrovateľstvo (aj bez praxe) alebo,
* bakalár / odbor ošetrovateľstvo (aj bez praxe),
- jazyková znalosť nemčiny min. na úrovni B1 - B2,
- motivácia a chuť pracovať v medzinárodnom tíme,
- kladný postoj a vzťah k práci,
- empatické schopnosti a vysoká sociálna kompetencia,
- chuť a ochota sa ďalej vzdelávať vo svojom odbore.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2576266  Termin der Veröffentlichung: 25.11.2016  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 2 500 EUR brutto