Technik pre vysielače mobilných operátorov

Techwork s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Mzdové podmienky (brutto)
Dobrá mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre zákazníka v Belgicku hľadáme niekoľko tímov zložených z 3 ľudí, ktoré budú zabezpečovať údržbu vysielačov mobilných operátorov. Budú demontovať existujúce časti vysielačov a nahrádzať ich novými časťami v súlade s najnovšou technológiou (hardvér a softvér).
Minimálne jedna osoba z tímu musí byť schopná dobre komunikovať v anglickom jazyku a aspoň jedna osoba z tímu musí mať vodičský preukaz.

Stabilná práca, náš zákazník má prácu na 2–3 roky.
Slovenská pracovná zmluva alebo práca na živnosť.
Zabezpečené ubytovanie.
Dobrá mzda.

Záujemcovia sa môžu zaregistrovať priamo do našej databázy prostredníctvom on-line registračného formulára na webovej stránke:

www.techwork.sk

On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.
Je dôležité, aby ste informácie o svojich pracovných skúsenostiach vyplnili vo formulári čo najdetailnejšie.

V prípade, že potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prosím na telefónnom čísle: 048 – 321 4 321

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Náš zákazník pôsobí ako subdodávateľ v telekomunikačnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Akceptovaní budú iba ľudia, ktorí majú skúsenosti s týmto typom práce.
Od kandidátov sa očakáva, že vlastnia základné náradie na výkon tejto práce.
Nemôžu sa obávať práce vo výškach.

Techwork Slovensko je malá, ale dynamická personálna agentúra, ktorá má svoje sídlo v srdci Slovenska.
Uchádzačom zo Slovenska a Čiech sprostredkovávame prácu u našich zákazníkov v zahraničí - hlavne prostredníctvom agentúr v Holandsku, ale na Slovensku či v Českej republike. Ponúkame širokú škálu pracovných pozícií pre mužov, ženy a páry.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2893980  Termin der Veröffentlichung: 17.1.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: Dobrá mzda