Murár- Nemecko (aj bez znalosti jazyka) bez poplatkov agentúre

VM Recruitment s.r.o.

Miesto práce
Ulm, Berlin, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
30.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stavebné, murárske a obkladačské práce na stavbe
- Miesto výkonu práce v Nemecku, možnosť zabezpečenia ubytovania
Ubytovanie zabezpečene. Všetky naklady na cestu su preplacané.

Overený zamestnávateľ
Ubytovanie zdarma
Doprava do prace zdarma
Práca na živnosť
Turnusy

Informácie o výberovom konaní

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo
Náš klient je profesionálnou slovenskou stavebnou spoločnosťou, ktorá si svoju pozíciu na trhu vybudovala vďaka spojeniu kvality, odbornosti a kvalifikácie svojich zamestnancov.
Pokrýva širokú oblasť aktivít v stavebnom segmente

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

skúsenosti minimálne 1 rok
- zodpovednosť, , lojálnosť, flexibilita

VM Recruitment poskytuje profesionálne služby uchádzačom o zamestnanie a zamestnávateľom. A s našimi dlhodobými skúsenosťami sme sa naučili, že personálne obsadenie nie je číselná hra - je to podnik, ktorý vytvára a váži si medziľudské vzťahy. Preto kladieme dôraz na počúvanie, vedenie správnym smerom a prispôsobovaniu sa pracovnému trhu.
S našim tímom ponúkame riešenia na mieru, ktoré uspokoja vaše individuálne potreby. Spolupracujeme s poprednými organizáciami, a vyvinuli sme si pozitívnu reputáciu v našom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3103735  Termin der Veröffentlichung: 16.6.2017  Die Grundlohnkomponente (brutto) und andere Belohnungen: 3000