Svářeči pro Nemecko (TIG / MIG / MAG / Elektroda / Autogen, Hliník)

WBD WeldingService GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme svářeče MAG 135 a WIG 141 a dále pak ve všech následujících postupech:
E111, G311, MAG 136/138, WIG141-Alu(23), MIG131, UP121

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme 11-14 € čistého na hodinu
Hrazené, zeřízené ubytování
Pomoc s žádostí o Kindergeld
Překladatel na telefonu

Informace o náboru

Zašlete prosím Váš profesní životopis s výpisem pracovních míst a konkrétním popisem práce, a to v českém jazyce. Dále fotografii pasového formátu a případné certifikáty dokazující Vaši odbornost.

Do emailu prosím uvěďte následující:
1. s jakými typy sváření máte zkušenosti
2. zda umíte číst z výkresové dokumentace
3. zda vlastníte osobní automobil
4. možný datum nástupu
5. jaká je Vaše znalost německého jazyka (případně jiných cizích jazyků)
6. kde jste v Rakousku / Německu již pracovali

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme předchozí praxi se svářením a cestovní flexibilitu vzhledem k umístění po Německu.

Jazyk není podmínkou, ale výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

WBD WeldingService GmbH se specializuje na sváření a jako certifikovaná svářecí společnost se věnuje svým zákazníkům již více než 20 let. Naši zákazníci jsou z následujícíh oborů: produkce kolejových vozidel, konstrukce potrubí, strojů, mostů, ocelových mostů, ocelových vodních staveb, lodí, jeřábů, výstavba elektráren a závodů. Zároveň působí v potravinářském průmyslu a farmacii. Společnost WBD má v současné době více než 270 zaměstnanců, a to převážně svářečů, přípravářů a zámečníků, ale také odborný personál, svářecí inženýry a má svou vlastní svařecí akademii.

Společnost WBD WeldingService GmbH je hlavní dodavatelem, poskytovatelem personálních služeb a / nebo partnerem pro rámcovou smlouvu

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2481684  Termin der Veröffentlichung: 2.3.2020  Untergrenze des Gehalts (brutto): 1 800 EUR/měsíc