Hledáme zkušenou mzdovou účetní

Zátiší Catering Group a.s.

Místo práce
Novotného lávka 5, 110 00 Praha 1, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zkušeného, energického a pečlivého člověka na pozici mzdové účetní.

U nás objevíte zajímavé prostředí zážitkové gastronomie.

Konkrétně u nás budete:
•připravovat mzdy zaměstnanců společnosti a zodpovídat za celkovou mzdovou agendu
•zakládat mzdové listy a vydávat potvrzení o příjmech
•jednat s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní
•provádět roční zúčtování daně z příjmu zaměstnanců
•sledovat legislativní změny

Jaké dovednosti a zkušenosti očekáváme:
•3 - 5 let zkušenost se mzdovým účetnictvím a personalistikou
•SŠ vzdělání preferenčně ekonomického směru
•znalost MS Office
•pozitivní přístup k řešení problémů, analytické myšlení
•znalost Aj na komunikativní úrovni (A2-B1)
•zkušenost z restauračního či cateringového prostřední velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity (firemní stravování, sportovní poukázky, podnikové slevy). Možnost dalšího vzdělávání, stabilní a přátelský tým.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zátiší Group působí na českém trhu již od roku 1991. Provozujeme divizi restaurační (Bellevue, Mlýnec, V Zátiší, Žofín Garden), cateringovou (KCP Praha, Palác Žofín a další lokality),divizi závodního stravování (vaříme u našich významných klientů a v mezinárodních školách). Těšíme se na váš životopis, nebo zprávu od vás!

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2700568  Termin der Veröffentlichung: 23.8.2016