Lehká práce ve výrobě, Kadaň, pouze dvě směny, svozová doprava!!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Kadaň, Ústecký kraj, Okres Chomutov
plný úvazek
Termín nástupu
18.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nové kolegy do výrobní společnosti v Kadani s nástupem IHNED!

Láká Vás lehká manuální práce v malé, téměř rodinné společnosti, která se zabývá výrobou stínící techniky?

Nabízíme svozový autobus z Jirkova, Chomutova, Kadaně, Klášterce nad Ohří a Mostu + jejich blízkého okolí!

Chtěli byste pracovat ve dvousměnném provozu BEZ NOČNÍCH? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- Jednoduchá manuální práce ve výrobě stínící techniky
- Obsluha strojů
- Balení a kompletace výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Atraktivní mzdové ohodnocení, práce na HPP
- Stabilní zázemí menší výrobní společnosti v Kadani
- Dotovanou svozovou dopravu z Jirkova, Chomutova, Kadaně, Klášterce nad Ohří, Mostu a jejich blízkého okolí
- Stravenku v hodnotě 80Kč za každý odpracovaný den
- Bonusy za flexibilitu, kvalitu, docházku
- Bonus za doporučení nového zaměstnance
- Bonus za odpracování zkušební doby
- Práce pouze na ranní a odpolední směny, BEZ NOČNÍCH!!!
- Převod do kmenového stavu
- 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Dokončené alespoň SOU vzdělání, nebo praxi ve výrobě
- Manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3104340  Posting date: 16.6.2017