Servírka -číšník- Ulm, SRN, hotelová nabídka dlouhodobě

Bartlett Recruitment s.r.o.

Místo práce
Blaubeuren, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
ČISTÁ MZDA: 1250 EUR/měsíc, čistého plus vlastní spropitné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro kvalitní menší tříhvězdičkový hotel a jeho restauraci v oblasti Ulmu hledáme zkušenou servírku/číšníka pro nástup dle domluvy ideálně od ihned. Německý zaměstnavatel,( co se řekne to platí.) Vše s přihlášením od 1.dne, jedná se o práci na HPP , dlouhodobě. V restauraci pracují 2-3 lidé z Čech/Slovenska.
Ref.č.: ID538
Plat: 1250 EUR čistého plus spropitné (500€ ) dle zkušeností a úrovně Vaší němčiny
Region: Ulm, Německo
Typ: plný úvazek
Nástup: možný ihned
Platnost: nabídka je aktuální
Pracovní doba: upřesní zaměstnavatel, pouze 5 dnů v týdnu po 8 hodinách

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní poměr přímo od zaměstnavatele
- detaily zašleme emailem
- strava a ubytování zajištěno
- bez provize za zprostředkování

Informace o náboru

Svůj životopis v českém nebo německém jazyce ideálně s fotografií zašlete prosím na [email protected] s uvedením ID538s nebo využijte náš dotazník http://www.bartlett.cz/pro-uchazece/dotaznik/ sekci „pro uchazeče“ a registrujte se vyplněním všech dat.
V případě dotazů nás můžete kontaktovat telefonicky na: +420 608769029, pan Hruška.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Kvalitní německý hotel - tří hvězdičkový v centru menšího města s plnou vybaveností. Velice solidní zaměstnavatel, slušné platové ohodnocení, nárok na dovolenou. Pracovní smlouva přímo od něm. zaměstnavatele.
Celoroční podnik nepodléhající sezónám.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

číšník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- předešlou zkušenost z obdobné pozice
- aktivní znalost NJ na mírně pokročilé gastronomické úrovni
- vyučení v oboru nebo hotelová škola velkou výhodou
- spolehlivost, zodpovědnost a prozákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s působností v německy mluvících zemích . Zaměření na gastronomii a hotelnictví. Více než 25 leté zkušenosti, okamžité vyhledání toho nejvhodnějšího místa z velkého množství aktuálních nabídek.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1766315  Posting date: 7.2.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: ČISTÁ MZDA: 1250 EUR/měsíc, čistého plus vlastní spropitné