Úvěrový specialista – vhodné pro absolventy

Dorset Management s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22000-32000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste absolventem střední, nebo vysoké školy a máte zájem o kariéru v oblasti financí? Pak hledáme právě Vás. Náš klient, zavedená, ale rychle se rozrůstající společnost podnikající v oblasti finančních služeb, momentálně hledá vhodného kandidáta na pozici “Úvěrový specialista”. Staňte se součástí mladého energického pracovního kolektivu a pracujte v moderním pracovním prostředí v centru Prahy!

Náplň práce:
• schvalování poskytování úvěru klientům, dohled nad celým procesem
• kontrola zaslaných dokumentů, verifikačních podkladů a zadaných klientských údajů, prověřování důvěryhodnosti klientů
• telefonické jednání s potenciálními klienty o možnostech poskytnutí úvěru
• práce v interním systému společnosti – zpracování získaných dat
• zodpovědnost za preventivní a proaktivní práci při předcházení podvodů
• vyřizování klientských žádostí, dotazů, reklamací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• skvělý nástupní plat 22 000 – 32 000 Kč + nástupní bonus 10 000 Kč
• práci v mladém a energickém kolektivu v moderním pracovním prostředí
• pracoviště v centru Prahy se skvělou dopravní dostupností
• občerstvení na pracovišti
• jedná se o rychle se rozrůstající společnost, což znamená skvělou příležitost ke kariérnímu růstu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Náš klient, zavedená, ale rychle se rozrůstající společnost podnikající v oblasti finančních služeb, momentálně hledá vhodného kandidáta na pozici “Úvěrový specialista”. Staňte se součástí mladého energického pracovního kolektivu a pracujte v moderním pracovním prostředí v centru Prahy!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• středoškolské vzdělání s maturitou
• znalost MS Office
• rodilý mluvčí ČJ, bezproblémové písemné i ústní vyjadřování v ČJ
• skvělé komunikační dovednosti, proaktivní a entuziastický přístup
• zkušenosti z oblasti finančních služeb nejsou potřeba, bude poskytnut plný zácvik

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dorset Recruitment již čtvrtým rokem úspěšně umisťuje talentované kandidáty do klientských společností, které se rekrutují z celé řady oborů i působnosti podnikání. Budování vztahů s kandidáty je hlavním klíčem našeho úspěchu. Snažíme se vytvářet dlouhodobé vztahy s uchazeči o zaměstnání, a to jak v České republice, tak s kandidáty, kteří uvažují o relokaci do ČR.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3130943  Posting date: 13.7.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 22000-32000