Technicky pracovník Call Centra

Foundever Magyarország Kft.

Place of work
Budapest
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Náplň práce:
- Komunikácia zo zákazníkmi prostredníctvom telefónu a e-mailu
- Poskytovanie technickej pomoci zákazníkom
- Aktívna spolupráca na zvyšovaní kvality služieb
- Administratívna práca s internou databázou, registrácia nových prípadov
- Eskalácia nevyriešených technických problémov na ďalšiu úroveň technickej podpory

Employee perks, benefits

Iné výhody:
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- aktívne využívanie cudzích jazykov
- balík firemných benefitov
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination
Follow-up/Higher Professional Education
University student
University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)

Language skills

Slovak - Proficiency (C2) and English - Intermediate (B1)

Personality requirements and skills

Znalosti :

- slovenský alebo český jazyk – materinský jazyk
- anglický jazyk na komunikačnej úrovni
- PC znalosti (Word, Outlook, Excel, Internet)
- skúsenosť v rámci customer service - výhodou

Osobnostné predpoklady a zručnosti :
- vyníkajúce komunikačné zručnosti - príjemný a ústretový prejav
- aktívny a proklientský prístup, ochota vždy pomôcť klientom
- snaha učiť sa nové veci a rozvíjať sa
- pozitívny prístup k práci a trpezlivosť
- chuť pracovať v mladom- dynamickom kolektíve

Advertiser

Brief description of the company

Foundever™ is a global leader in the customer experience (CX) industry.

With 170,000 associates across the globe, we’re the team behind the best experiences for +750 of the world’s leading and digital-first brands.
Our innovative CX solutions, technology and expertise are designed to support the operational needs for our clients and deliver a seamless experience to customers in the moments that matter.

Sykes and Sitel are now Foundever.

Number of employees

250-499 employees
ID: 2067679  Posting date: 31.3.2015