Pracovník výdeje zboží

Globus ČR, v.o.s.

Místo práce
Poděbradská 600, Jirny u Prahy, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho Logistického centra v Jirnech u Prahy hledáme nového šikovného kolegu / kolegyni na pozici Pracovníka výdeje zboží.

Ponesete zodpovědnost za proces výdeje zboží a nákladku zboží. Tento proces zahrnuje práci na počítači a práci se skladovým systémem (WAMAS)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme vám smlouvu na dobu neurčitou a odpovídající mzdové ohodnocení, k vaší mzdě bohatou škálu benefitů, práci mezi fajn kolegy.

Informace o náboru

Zaujali jsme Vás? Zašlete nám svůj životopis. Vybrané uchazeče pozveme na osobní pohovor.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nejdůležitější vlastnosti kandidáta, kterého hledáme, jsou komunikativnost, samostatnost a důslednost.

Práce od pondělí do pátku na 8 hodin, 2x měsíčně o víkendu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828.

Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3070209  Posting date: 19.5.2017