Řidič autobusu v rámci Evropy, až 70 000 Kč/měs.

Grafton Recruitment s.r.o.

Praha, ČR, Evropa, Slovenská republika, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Velká Británie, Francie, Belgie, Itálie, Švýcarsko, Nizozemsko, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
04.07.2016
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro UZNÁVANOU SPOLEČNOST V OBORU AUTOBUSOVÉ DOPRAVY hledáme ŘIDIČE AUTOBUSU v rámci východní a západní Evropy.

Máte zájem pracovat pro stabilní společnost, která má velmi mladý vozový park značkových autobusů? Máte zkušenosti s řízením autobusu v rámci Evropy a hledáte zajímavé finanční ohodnocení? Pak hledáme právě VÁS!

Jaká je náplň práce?
* řízení značkových autobusů
* zodpovědnost za chod vozu a jeho údržbu
* poskytování informací cestujícím

Zaměstnanecké výhody, benefity

BENEFITY

* proplácení diet
* tipy/dýška od cestujících
* možnost kariérního postupu
* kurzy anglického jazyka
* servisní podpora ze strany zaměstnavatele 24h/denně
* možnost ubytování v areálu sídla společnosti za symbolický poplatek
* mladý vozový park
* práce pro významnou společnost v oboru autobusové dopravy

Informace o náboru

DALŠÍ INFORMACE

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Platové podmínky: 50 - 70 000,- Kč/měs.

Nezapomeňte svoji odpověď označit ref.číslem 13-13-207294

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezi hlavní služby společnosti patří zájezdová autobusová doprava, prodej ojetých autobusů a náhradních dílů, autoservis.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

D

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY

* min. 3 roky praxe na pozici řidič autobusu podmínkou
* základní znalost anglického jazyka podmínkou
* řidičský průkaz skupiny D
* pozitivní a odpovědný přístup k práci
* odhodlání využívat anglický jazyk a ochota cestovat v rámci Evropy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor, agenturní zaměstnávání, talent management, FDI projekty a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
ID: 2623181  Posting date: 27.6.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 50 000 - 70 000 Kč