Hľadáme slovenského Jamieho Olivera!

H.R.OMADA spol. s r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Martin, okres Prievidza, okres Trnava, okres Nitra, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
zaujímavé platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás varenie a radi skúšate nové recepty?
Cítite sa v pozícii prezentovania prípravy jedál ako ryba vo vode?
Bolo by pre Vás zaujímavé organizovať účasť na eventoch podporujúcich kvalitnú značku?
Ste nadšencom zdravého stravovania?
Chcete byť vo svojom odbore mienkotvorcom?

Ak ste na tieto otázky odpovedali "áno", veľmi radi sa s Vami stretneme.

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kolegu na pozíciu Event & Trainer MasterChef, ktorého náplňou práce bude najmä:
- príprava stratégie a plánu prezentácie značky na eventoch (napr. Pohoda, Dobrý trh, Food Revolution Day a pod.)
- identifikácia podujatí atraktívnych pre cieľovú skupinu a podporujúcich hodnotu a image značky
- organizácia, príprava a realizácia jednotlivých podujatí
- vytvorenie externého tímu spolupracovníkov (kuchári, výdaj, hostesky,...)
- príprava plánu školení pre obchodných partnerov spoločnosti
- organizácia, príprava a realizácia školení zameraných na prípravu jedál
- návrh nových receptov
- spolupráca pri vývoji nových produktov a inovácií
- spolupráca pri osvetových akciách zameraných na zlepšenie stravovacích návykov spotrebiteľov

- priestor na kreativitu
- úspešná spoločnosť, líder na trhu vo svojom segmente
- osobnostný rozvoj
- priateľská atmosféra

Výberový proces sa uskutoční v mesiacoch september a október 2016.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je významný výrobca potravinárskych produktov, jednotka na trhu vo svojom segmente. Spoločnosť sa orientuje i na oblasť gastro.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vášeň pre varenie, orientovanie sa v nových gastronomických trendoch
- vynikajúce prezentačné a komunikačné zručnosti
- organizačné zručnosti
- pozitívny vzťah k vegetariánskej kuchyni je vítaný
- samostatnosť

H.R.omada, bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Košíc, Osla, Prahy alebo Bukurešti, v prvom rade pomáha svojich partnerom dosahovať lepšie výsledky.

Naučíme Vás a Vašich ľudí byť správnymi lídrami a viesť svojich ľudí tak, aby Vás chceli nasledovať.

Už mnohým firmám sme pomohli zlepšiť obchodné výsledky, od profitability, cez akvizície nových zákazníkov až po efektívnejšiu prácu samotných obchodníkov. Profit is the name of the game:)

Ako veľmi dôležité pre úspešné fungovanie spoločnosti považujeme i schopnosť ľudí správne komunikovať, mať dobre nastavený "vnútorný kompas", vedieť zvládať stres, či byť inšpiráciou pre druhých. Aj v týchto oblastiach Vám vieme pomôcť.

V neposlednom rade, už viac ako 10 rokov sa venujeme aj vyhľadávania a výberu nových ľudí do firiem.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2717451  Posting date: 8.9.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: zaujímavé platové ohodnotenie