Práca v Textílnom sklade - New Look & Boohoo . Vhodné pre ženy a páry. Iba základy AJ. Nástup September 2016.

JOB 4U INTERNATIONAL s.r.o.

Miesto práce
Newcastel under Lyme, Stoke on Trent, Veľká Británia
Termín nástupu
September2016
Mzdové podmienky (brutto)
€1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodných pracovníkov, pre prácu v Textílnych logistických centrách v Anglicku. Jedná sa o prácu pre módnu značku NEW LOOK v meste Stoke on Trent a sklad Boohoo v meste Burnley . Práca nie je náročná, vhodná pre ženy a páry. Postačujú iba základy AJ.

Platové podmienky:
£7,20/hod. denná smena (€8,20)
£7.50/hod. nočná smena (€8,50) podľa kurzu z dňa 10.8.2016

Náplň prace:
Textilné sklady. Konkrétne sa jedná sa o prácu skladník/čká pre módnu značku NEW LOOK. Spracovanie objednávok v Centrálnom sklade a distribúcie pre sieť obchodov značky NEW LOOK v rámci UK a EU.
Pracovná náplň zahŕňa následovne:
- Práca na linke pri balení rôzneho druhu oblečenia
- Práca v sklade “picking” vyzdvihnutie určitého tovaru a jeho expedícia.
- Práca v sklade, manipulácia s tovarom a práca s ručným vozikom.
- Práca v sklade – tovar je s hmotnosťou do 2 do 20 kg
- Práca s ručným skenerom pri vkladaní dát do PC.
- Balenie a ukladanie odevov do plastikových vriec.
- Etiketovanie , štítkovanie a príprava podľa pokynov pre expedíciu tovaru.
- Príjemná pracovná atmosféra – cca 18´C.

Prevádzkový čas:
Ide o prácu na zmeny denná / nočná.
Dlhý týždeň a Krátky týždeň - 12 hod/smeny.
Práca sa vyžaduje aj cez víkend.

Ubytovanie:
Zabezpečene po príchode do UK.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U.

Transport:
Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z letiska, za poplatok po dohode.
Bližšie informácie poskytne konzultant JOB4U

-Iba základy AJ.
-Práca v príjemnom a teplom prostredí.
-Vhodné pre ženy a páry.
-Možnosť pracovať nadčasy a víkendy.
-Zabezpečené ubytovanie po príchode do UK.
-Slovensky koordinátor pri ubytovaní.
-Vhodné aj pre absolventov školy.
-Pomoc s rezerváciou letenky.
-Možnosť zabezpečiť vyzdvihnutie z Letiska po dohode.
-Vypracovaný plán cesty až na miesto určenia.
-Poskytnutie všetkých potrebných informácii pred vycestovaním a počas pobytu v UK
-Asistenčná linka v prípade potreby počas Vášho pobytu v UK.

Nenáročná práca v logistiky, vhodná pre ženy aj páry. Postačujú iba základy AJ.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jedná sa o zamestnávateľa ktorý zabezpečuje pracovný personál v oblasti Logistika, Sklady, Výroba a iné. Konkrétne sa pracuje pre logistické centrum známej značky s oblečením, bižutériou a dekorácie do domu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, nešpecifikované.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť AJ na základnej úrovní. (pochopiť bezpečnosť práce a pracovné pokyny v práci.)
Zotrvať min. 3 mesiace a viac.
Ochota pracovať 12 hod. smeny
Ochota pracovať cez víkend.
Zodpovedný, pracovitý, flexibilný.

Personálna agentúra JOB 4U International, s.r.o. zabezpečuje prácu v rámci : Veľkej Británie, Írska, Nemecka, Rakúska, Švajčiarska, Holandska a iných krajín v rámci EU.

Zameriavame sa na práce v Logistickom odvetví, Distribučné sklady, Výroba a priemysel, Hotely a Gastronómia, Zdravotníctvo, Stavebný sektor, Strojárenstvo a Elektrotechnický priemysel. Pozície ktoré obsadzujeme denné : (Skladník, operátor na vysokozdvižný vozík, vodič MKD, kuchári, čašníčky, chyžné, recepčné, pomocní personál, opatrovateľky, zdravotné sestry, sociálni pracovníci, Stavebné profesie: murári, tesári, stolári, maliari, zvárači, zámočníci , montéri, CNC nastavovač a mnoho iných.)

Našu činnosť vykonávame na základe Povolenia na sprostredkovanie zamestnania, vydané Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny v Bratislave. JOB 4U INTERNATIONAL agentúra je držiteľom Gangmaster Licence Authority, povolenie na sprostredkovanie zamestnania v UK. GLA: JOBU0004.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2708078  Posting date: 30.8.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: €1300