Svářeč okres Kladno

Job Leader Europe

Místo práce
Okres Kladno

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- výroba ocelových konstrukcí
- svařování ocelových dílců o hmotnosti několika tun (desítky tun)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- jistotu stabilního zaměstnání
- smlouvu na HPP
- možnost nastoupit ihned nebo dohodou
- odpovídající platové ohodnocení + odměny
- benefity společnosti

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí vypsala výběrové řízení na níže uvedenou pracovní pozici. Hledáte uplatnění v prosperující firmě s dlouholetou tradicí? Rozumíte svařování a chcete se v něm i nadále realizovat? Potom čtěte dál!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- platné zkoušky:
ČSN EN 287-1 135/136 P BW 2 S/P t12,5 a t14,0 PF ss nb/ml
ČSN EN 287-1 135/136 P FW 2 S/P t 10,0 PF ml

nebo:
ČSN EN 287-1 135/136 P BW 2 S t12,5 PF ss nb
ČSN EN 287-1 141 T BW 8 S t3,6 D60,0 PC ss nb

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2564006  Posting date: 17.6.2016