Vedoucí kontrolor / kvalitář

Job Leader Europe

Místo práce
Aš, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 50000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme vhodného uchazeče pro koordinování, plánování a tvorbu rozpočtu a ročních finančních plánů.
Tento zaměstnanec by měl sledovat a informovat o výkyvech v nákladech a navrhovat změny.

Zároveň hraje ýznamnou roli implementaci a správě nových informačních systémů: MES (Manufacturing Execution System) a ERP (Enterprise Resource Planning).

Požadujeme:

praxe na podobné pozici min. 3 roky
velmi dobrá znalost práce v MS Office
velmi dobrá znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Mzda: 35.000-45.000 Kč dle zkušeností kandidáta

Stravenky

13. plat

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Firma zabývající se potiskem výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost s dlouholetou zkušeností a praxí v mnoha odvětvích, zejména IT, výroba, logistika, obchod, reality, finance, telco aj.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3157012  Posting date: 10.8.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 35000 - 50000