Pracovník/ce front office se znalostí AJ

Job Network s. r. o.

Místo práce
Brno, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

osobní komunikace s klienty (pacienty i obchodními partnery)
telefonická a emailová komunikace s klienty (pacienty i obchodními partnery)
administrativní úkony spojené s chodem recepce
komunikace a spolupráce s dalšími úseky společnosti, práce s interním systémem
tvorba faktur klientům a kontrola jejich plateb
evidence a vedení pokladny

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci v v atraktivním a dynamickém oboru
příjemný kolektiv a prostředí
hlavní pracovní poměr
zaměstnanecké benefity
zajímavé finanční ohodnocení

Předpokládané datum nástupu: ihned.

Informace o náboru

Pokud hledáte jenom práci, která Vám zaplatí složenky...nečtěte dál.
Pokud ale hledáte povolání, které Vám dá prostor se maximálně realizovat a nabízí široké možnosti osobního vývoje, čtěte dál, hledáme Vás! :)

Hledáme reprezentativní inteligetní a empatickou Duši, která dokáže jednat a přemýšlet pod tlakem. Člověka, který se dokáže vcítit do pocitů druhých a je schopný dělat efektivně více věcí naráz.

Praxe v administrativní oblasti je velkou výhodou a ovládání anglického jazyka na komunikativní úrovní podmínkou.

Více informací naleznete v inzerátu či se na mě rovnou obraťte, ráda Vám vše osobně sdělím.
Těším se na setkání s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Prestižní klinika asistované reprodukce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá personální agentura s lidským přístupem a dlouholetými zkušenostmi ve zprostředkování zaměstnání jak v ČR, tak i zahraničí. Naším cílem je poskytnout Vám kvalitní péči při hledání práce, odborné poradenství a maximální podporu v tomto důležitém životním kroku.

Zaměstnavatelům nabízíme efektivní nábor pracovníků, úsporu času při jejich vyhledávání a individuální přístup k jejich potřebám. Jsme schopni vyhledat pracovníky jednorázově, spolupodílet se na vytváření celých týmů nebo Vám kompletně personálně obsadit novou firmu či pobočku.

Naším cílem je lidský přístup, profesionální jednání a kvalitní služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2677851  Posting date: 31.10.2016