Práce ve skladu s oblečením. výdělek až 21 000 Kč, ubytování zdarma !

Jobs 4 Joy SE

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho dlouhodobého klienta hledáme muže i ženy na pozice pickerů, packerů, receiving, řidičů VZV

Čeká Vás: práce ve skladu s oblečením v logistickém centru v Praze ve Zdibech (dobrá dostupnost z metra Kobylisy), plnění objednávek podle zákaznického servisu, balení do krabic, vybalování, práce se skenerem, štítkování, etiketování, kontrola připravených objednávek a balení do kartonů, obsluha s VZV

Směny: 8hodinové (denní nebo noční, případně střídavé)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda: od 81,-Kč – 115,-Kč/h v ČISTÉM + BONUSY!!

dlouhodobá práce na HPP
zvýhodněné stravování za 25,-Kč
možnost ubytování ZDARMA nebo příspěvek na bydlení
možnost týdenních záloh
doprava do zaměstnání (z Kralup nad Vltavou, Lovosice, Litoměřice, Štětí, Roudnice nad Labem, Liběchov, Mělník) či příspěvek na dopravu

!!!MOŽNOST ZÍSKÁNÍ EVROPSKÉHO PRŮKAZU NA VZV SKUPINY W1 A G!!!!

Co od vás očekáváme:
pečlivost
zodpovědnost
ochotu učit se novým věcem(zaučení zkušenějším kolegou)
trestní bezúhonnost
věk 18 let

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Zajišťujeme kompletní servis zahrnující vše přes personální poradenství, výběry, testování až po následné doporučení uchazečů.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2732127  Posting date: 21.9.2016