Koordinátor zakázky

Jobs 4 Joy SE

Místo práce
Západní Čechy (Tachov), Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do rozrůstajícího se týmu naší personální agentury potřebujeme nové posily. Hledáme proto dynamického, komunikativního kolegu, který je samostatný, má organizační schopnosti a je flexibilní.

Nástup: IHNED

Popis práce:
• koordinace zaměstnanců ve výrobě
• měsíční zpracování výkazů na zakázce (řešení docházky)
• příprava podkladů pro fakturaci a mzdy
• vydávání záloh zaměstnancům
• vykrývání směn dle požadavků klienta
• řešení ubytování a dopravy zaměstnanců
• pravidelná komunikace s pracovníky na zakázce, aj.
• administrativní činnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

• motivující finanční ohodnocení, další bonusy
• notebook, telefon, firemní automobil
• zajistíme ubytování nebo poskytneme příspěvek na ubytování
• plný pracovní úvazek
• zaměstnanecké benefity
• nástup do zaměstnání po dohodě možný ihned
• místo pracoviště: západní Čechy (Tachov)
• Mzda od 25 000 – 35 000,-Kč čistého měsíčně

Informace o náboru

Pokud jste člověkem, kterého hledáme, pošlete nám Váš CV [email protected] s motivačním dopisem a fotografií.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Logistické centrum v Boru u Tachova zásobuje zejména klienty v Německu, v Rakousku, v České republice a na Slovensku. V menší míře posíláme zásilky také do jiných zemí. K obsluze zákazníků Tech Data provozuje po celém světě další desítky logistických center, z nichž to v Boru patří mezi největší, nejdůležitější a nejmodernější. Skladuje výrobky v hodnotě několika miliard korun.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s vedením týmu pracovníků
• Komunikativnost, profesionální přístup a jednání se zákazníky
• Flexibilita !! – podmínkou
• Výborné prezentační a komunikační schopnosti
• Samostatnost, proaktivní přístup, organizační schopnosti
• Snaha nacházet řešení problémů
• Orientace na výsledek
• Dynamická osobnost
• ŘP – sk. B – aktivní řidič – podmínkou
NÁSTUP IHNED!
Pozice je vhodná spíše pro MUŽE

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme jednou z předních světových společností v oblasti personálních služeb. Zajišťujeme kompletní servis zahrnující vše přes personální poradenství, výběry, testování až po následné doporučení uchazečů.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2827578  Posting date: 25.11.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 35000