Senior .NET Developer (45-70.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
45.000-70.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pre českú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť, hľadáme posilu do tímu!!! Pracovať budeš na zaujímavých projektoch v oblasti bankového sektoru. Pracovať môžeš i z domu a vítaní sú i záujemci o spoluprácu na živnostenský list.
* práca na projektoch v prostredí .NET
* komunikácia so zákazníkmi a ostatnými členmi týmu
* aktualizácia a údržba aplikácií nad Microsoft technológiami
* zodpovednosť za pridelené úlohy a ich včasné odovzdanie
* samostatná práca i práca v tíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práca na zaujímavých projektoch v oblasti bankového sektoru
* motivujúce finančné ohodnotenie
* mladý a priateľský kolektív
* flexibilná pracovná doba
* možnosť home office
* možnosť spolupráce i na živnostenský list

Informace o náboru

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Neváhajte a zašlite svoj profesijní životopis vo formáte MS WORD (ideálne.docx) na emailovú adresu [email protected]. Pokiaľ ste už v minulosti s nami komunikovali, môžete kontaktovať priamo svojho konzultanta.
Kandidátov, ktorí postúpia do užšieho kola, budeme kontaktovať obratom. Ostatných uchádzačov zaradíme do databázy a budeme ich kontaktovať v prípade, že pre nich nájdeme vhodnú pracovnú ponuku. Pozície máme taktiež pre softwarových inžinierov (softwarové inženýry), software engineer, Oracle správce, administrátor, programátor, programmer, developer, vývojár, analytik, support, analyst a pre kandidátov, ktorí poznajú technológie akoProgramátor, vývojář, developer se zkušenostmi s SQL, OOP, .NET, C#, JavaScript, JQuery, Entity fw, LINQ, DevExpress, TFS.
Ďalšie pracovné ponuky nájdete na stránkach http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A čo VIAC? Naše stránky taktiež poskytujú ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostredníctvom ktorého Vám budeme zasielať nové pracovné ponuky, ktoré zvýšia Vaše šance získať nové zamestnanie.
Zaslaním Vášho životopisu, prípadne ďalších osobných materiálov do našej agentúry, udeľujete súhlas spoločnosti Jobs Contact Consulting, s. r. o., so sídlom v Brne, Slovákova 354/5, IČ:03055396 so zhromaždením, spracovaním a uchovaním osobných údajov o Vašej osobe podľa zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platnom znení, za účelom prezentácie potenciálnym zamestnávateľom a sprostredkovania zamestnania. Tento súhlas bude platný až do odvolanie písomnou formou.
Tím Jobs Contact Consulting, s.r.o., sa teší na spoluprácu s Vami!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

vývoj nástrojov v oblasti bankového sektoru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

informačné technológie, prípadne príbuzné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SŠ/VŠ informačné technológie, alebo príbuzné
skúsenosti s vývojom v .NET, C#, WCF
znalosť verzovacích nástrojov (GIT, SVN)
skúsenosti s JavaScript
ochota učiť sa novým veciam
výhodou – znalosť MS SQL Server, SQL Server Reporting Services
výhodou – znalosť MS Dynamics CRM, MS Share Point

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2758960  Posting date: 10.10.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 45.000-70.000 Kč