Oživovač strojů (30-40.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-40.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vzdělání technického směru a zájem o oblast elektrotechniky? Nebojíte se komunikovat v angličtině? Pak nám zašlete svůj životopis, protože možná jste tím pravým kandidátem do našeho týmu na pozici "oživovač strojů"!

* první uvedení strojů a zařízení do provozu v místě výroby
* testování, optimalizace a nastavení funkcí
* vypracování a doplňování zpráv a protokolů uvádění stroje do provozu
* korekce podkladů (přehledů a plánů) a jejich archivace
* komunikace se zahraničními kolegy

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní firmy
* zajímavé finanční ohodnocení
* 13. plat
* příspěvek na závodní stravování
* 25 dní dovolené
* vzdělávací a jazykové kurzy (AJ/NJ)
* pracovní telefon i k soukromým účelům
* firemní akce

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Najdete zde pozice jako konzultant, technik, servisní technik, vedoucí servisu, servisní pracovník, oživovač strojů apod.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání .
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost zaměřená na výrobu automatických zařízení pro průmyslové mytí a odmašťování dílů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ technického zaměření (elektro výhodou) - vhodné i pro absolventy
* vyhláška 50/1978 Sb. §6
* AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni
* zájem o oblast elektro - PLC, HMI (Step7, winCC, TIA portal)
* orientace v technické dokumentaci
* ochota učit se novým věcem a aktivní přístup
* schopnost týmové práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2797192  Posting date: 6.3.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 30-40.000 Kč