Asistent/ka marketingu

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší hlavní náplní práce bude zejména podpora marketingového oddělení společnosti. Hledáme člověka, který je schopný rychlého úsudku a rozhodování, se všeobecným přehledem. Přestože kolega na této pozici neorganizuje marketingové eventy, měl by disponovat alespoň drobným citem pro kreativitu, jelikož velkou součástí jeho každodenní práce bude upevňování marketingových aktivit s našimi zahraničními partnery.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání
- pracovní zkušenost na podobné pozici - výhodou
- AJ na výborné úrovni - každodenní komunikace se zahraničím
- znalost práce na PC - především Excel na pokročilé úrovni
- časovou flexibilitu
- zodpovědnost, komunikativnost, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:

- Motivující platové ohodnocení dle zkušeností
- Firemní benefity
- Zajímavou práci pro populární značky v oblasti elektrospotřebičů
- Zázemí nadnárodní společnosti
- Přátelský a pohodový pracovní kolektiv

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho klienta – úspěšnou společnost působící v oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky, elektrospotřebičů, telco, kancelářské techniky atd. – hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici ASISTENT/KA MARKETINGU.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2703102  Posting date: 24.8.2016