Logistic Specialist with English

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, americkou společnost působící v oblasti průmyslové automatizace, hledáme kandidáta/ku na pozici LOGISTIK. Klient rozšiřuje tým a uvítá posilu se znalostí logistických procesů a velmi dobrou angličtinou.

Hlavní náplní práce je zajišťování přepravy technických komponentů/produktů přímo od výrobců (továren). Tyto se nejčastěji přepravují z Německa, Švýcarska, dalších zemí EU a USA. 30% náplně práce sestává z interní komunikace – zpracovávání interních objednávek, komunikace s dodavateli, americkou centrálou, kolegy v ČR a zahraničí. 70% je samotné zajištění logistického procesu.

Klient nabízí:

- motivující platové ohodnocení
- klouzavou pracovní dobu
- příjemný kolektiv v kancelářích na Praze 5
- 5 týdnů dovolené
- jazykové kurzy
- stravenky
- neomezené volání i pro soukromé účely
- příspěvek na penzijní připojištění po 1. odpracovaném roce
- každoroční navýšení platu, meziroční bonus při požadovaných obchodních výsledcích

Poznámka: vhodné i pro maminky po mateřské dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Prodej řešení v oblasti průmyslové automatizace.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2705604  Posting date: 26.8.2016