Brand/Product manager

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úkolem daného kandidáta bude komplexní činnost zavedení produktů (po technické stránce) v rámci ČR. Daný kandidát bude zodpovídat za výběr produktových řad, rozhodne o zavedení konkrétních typů produktů na český trh a to včetně předchozí analýzy trhu s elektronikou a domácími spotřebiči, bude komunikovat s oddělením logistiky, marketingu a obchodu, vše s cílem etablovat značku na český trh. Očekává se zkušenost s obdobnou činností, znalost procesů a ideálně i člověk "vizionář". Obráceně společnost nabízí výborné zázemí, příjemný kolektiv středně velké firmy s velmi kvalitně nastavenými procesy, akčními a funkčními systémy řízení, podporu ostatních oddělení a odpovídající plat a benefity.

Pracovní náplň:

- plná zodpovědnost za výběr produktů a jejich zavedení na český trh
- komplexní péče o produktová portfolia
- vyjednávání podmínek se zahraničním výrobcem pro český trh
- sledování a analýza prodeje vybraných produktů
- příprava obchodní strategie po produktové/technické stránce
- spolupráce s obchodními manažery

Požadujeme:

- IT znalosti - vzdělání/zapálený fanoušek
- praxe na obdobné pozici
- dobrá orientace na trhu v dané oblasti
- znalost anglického jazyka velkou výhodou
- ŘP sk. B
- motivovaná osobnost s vysokým pracovním nasazením
- strategické obchodní myšlení
- komunikativnost a cílevědomost

Nabízíme:

- atraktivní platové podmínky
- smysluplnou práci v mezinárodní společnosti
- skvělý tým a pěkné kanceláře
- nástup ihned

Uvítáme zkušenosti v oboru a nadšení pro věc. Jste vhodným kandidátem? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis, spojíme se s Vámi a na osobní schůzce zodpovíme Vaše dotazy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Náš klient – silný hráč v oblasti elektroniky a domácích spotřebičů – hledá do svého týmu Brand/Product managera pro známou a v zahraničí zavedenou značku, která bude nově uvedena na náš trh. Jedná se o produkty TV, audio a domácí spotřebiče s několikaletou tradicí a vysokou kvalitou

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2710022  Posting date: 1.9.2016