Financial Controller

JOBSTART, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Financial Controller. Klient je součástí mezinárodní skupiny, založené roku 1963 v Německu. Na českém trhu působí od roku 1992. Společnost nabízí komplexní služby v oblasti stravování, úklidu, ostrahy, technické správy objektů a hotelového servisu.

NÁPLŇ PRÁCE:

- zodpovědnost za kompletní reportingový cyklus - měsíční a roční reporty pro mateřskou společnost
- příprava ročního plánu
- zpracování manažerských reportů pro vnitropodnikové účely
- podílet se na finančním řízení ve spolupráci s finančním ředitelem
- ad hoc příprava dalších výkazů a vyhodnocení podle potřeb vedení firmy a ostatních oddělení
- kompletace výkazů pro statistický úřad

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:

- finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- zahraniční školení
- perspektivu dalšího rozvoje
- flexibilní pracovní dobu
- kanceláře v centru Prahy s vynikající dostupností hromadnou dopravou (tramvaj, metro)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost poskytující služby v oblasti stravování, úklidu, ostrahy, technické správy objektů a hotelového servisu

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

finance

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

- VŠ vzdělání
- zájem o práci a oblast controllingu
- praxi na pozici controllera
- Excel na pokročilé úrovni (VBA výhodou)
- AJ na úrovni B2 a vyšší
- bystrou, analytickou osobnost s lidským přístupem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3068499  Posting date: 18.5.2017