Pro Dětské kardiocentrum 2. LF UK a FN Motol sestry na JIP

Kariéra spol. s r.o.

Slovenská republika, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

poskytování vysoce specializované ošetřovatelské péče o děti od novorozeneckého věku v nepřetržitém provozu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Možnost uplatnění na jediném pracovišti v ČR, které se zabývá komplexní péčí o děti se srdečním onemocněním, práci na moderně vybavené 12-lůžkové JIP poskytující veškerou moderní péči před a po chirurgických a intervenčních zákrocích včetně transplantace srdce a krátkodobé a dlouhodobé mechanické srdeční podpory.

Platové podmínky: zařazení do 10. – 11. platové třídy dle praxe a vzdělání,
- náborový příspěvek 15.000,- Kč,
- osobní příplatek,
- zvláštní příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí,
- proplácení přesčasových hodin.
5 týdnů dovolené + 3 dny mimořádného pracovního volna.

Ubytování pro mimopražské:
2lůžkový pokoj v ceně od 500,- CZK / 1 osoba / 1 měsíc.
Aktivní podpora dalšího vzdělávání a studia (studium při zaměstnání), možnost účasti na zahraničních kongresech, stážích a charitativních misích.

Levné stravování v závodní jídelně: výběr ze 7 jídel, salátové bary, studené mísy, bagety,...

Široká paleta dalších zaměstnaneckých výhod a benefitů:
- příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, víkendové pobyty, dětskou rekreaci, apod.
- rekreace ve vlastních zařízeních FN Motol (Žalý, Horní Malá Úpa, Slapy),
- bezúročné půjčky na bytové účely,
- příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění,
- možnost MHD zdarma (stanice metra přímo v nemocnici),
- možnost parkování v areálu nemocnice zdarma,
- možnost umístění dítěte ve vlastní školce,
- v areálu nemocnice kadeřnictví, kosmetika, masáže, apod.

Písemné nabídky s CV zasílejte: Vrchní sestra Mgr. Dana Křivská, Dětské kardiocentrum, FN Motol, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5; e-mail: [email protected] ; tel.: 22443 2905.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

FAKULTNÍ NEMOCNICE v MOTOLE
150 06 Praha 5 - Motol, V Úvalu 84

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

zdravotnictví

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2569333  Posting date: 19.5.2016