Asistent vedoucího výroby

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Teplice
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24600

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- spolupráce na zajištění plynulé výroby linek float
- vyhodnocování a reportování výsledků
- spolupráce při řízení kvality výroby
- spolupráce se zahraničními specialisty skupiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou ve stabilní, nadnárodní společnosti
- garantovanou výši 13. a 14. platu ( dle Kolektivní smlouvy v min. výši 70% měsíčního výdělku)
- 1 týden dovolené nad rámec Zákoníku práce
- 3 Sick days
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění
- možnost profesního růstu a vzdělávacích prgramů

Informace o náboru

Místo výkonu práce: Teplice
Nástupní plat: 24.600Kč

Pokud Vás nabídka zaujala zašlete svůj aktuální životopis na email [email protected] a v předmětu emailu uveďte 4221/hhr.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost, která patří k nejprogresivnějším tuzemským vývozcům. Vyrábí a zpracovává ploché sklo pro stavebnictví a automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- SS/ VŠ vzdělání technického směru (pozice vhodná pro absolventy!)
- znalost práce na PC
- angličtina na komunikativní úrovni
- samostatnost, zodpovědnost, ochota učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2656488  Posting date: 21.7.2016  Basic wage component (gross) and other rewards: 24600