Skladový či výrobní manipulant

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jelikož se naše společnost neustále rozrůstá a expanduje, hledáme v tuto chvíli dalšího nového kolegu na post:

SKLADOVÝ ČI VÝROBNÍ MANIPULANT

Pokud máte šikovné ruce, jste zodpovědný muž a nevadí Vám práce na tři směny - rádi Vás přivítáme v našem týmu.

Měl byste vědět, že na tuto pozici je potřeba střední odborné vzdělání (s výučním listem bez maturity, či s maturitou), případně SŠ vzdělání, základní znalost principů skladového hospodářství, BOZP a PO, dále manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost a samostatnost. Vaší výhodou bude znalost obsluhy VZV. Uvítáme, pokud již máte nějakou praxi v oblasti skladování a případně zkušenosti s nábytkářským odvětvím.

Vaší pracovní náplní bude:

- třídění, manipulace, ukládání kol, polotovarů a krabic s hotovými výrobky na určená místa
- svoz palet s připravenými zakázkami a jejich nakládka na vozidla zákazníků nebo přepravních firem
- vykládka a ukládání vstupních surovin a materiálů v rámci skladu či výroby
- příprava krabic a palet, balení hotových výrobků, kompletace jednotlivých zásilek

Zaměstnanecké výhody, benefity

Za Vaši poctivou práci Vám poskytneme:

- zajímavé mzdové ohodnocení = nástupní mzda již 18 000 Kč
- po zaučení a zapracování (cca za 1 – 2 měsíce) zvýšení mzdy na 23 590 Kč
- po uplynutí zkušební doby a za další čtvrtletí prémie ve výši 1 375 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3% z hrubé mzdy

Určitě oceníte práci v dobré partě lidí, zázemí stabilní a stále se rozrůstající společnosti, velmi pěkné a moderní pracovní prostředí, s možností zajít do firemního fitka a v neposlední řadě i osobní a profesní růst v rámci společnosti.

Jeví se Vám naše nabídka jako zajímavá a máte chuť to zkusit? Pokud ano, ozvěte se nám, a na níže uvedený e-mail zašlete svůj životopis, případně zavolejte.

Ilona Koláriková, e-mail: [email protected]
telefon: 565 501 243, mobil: 602 439 047

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Společnost Hranipex je významným evropským výrobcem a distributorem nábytkových hran. Portfolio našich produktů zahrnuje kromě široké kolekce hran také tavná, disperzní, montážní a konstrukční lepidla.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2829651  Posting date: 28.11.2016