HR Specialista

Kariéra spol. s r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pracovně – právní dokumentace společnosti
- Revize interních dokumentů
- Aktualizace směrnic
- Zákonné požadavky týkající se pracovně – právních vztahů
- Personální poradenství zaměstnancům společnosti v oblasti pracovně – právní
- BOZP – zajištění požadavků ve společnosti
- PWK – plánování směn, kontrola docházky, nové nástupy a ukončení
- Komunikace s příslušnými institucemi
- Organizace veletrhů práce
- Administrativa spojená s prací personalistky
- Spolupráce a asistence na projektech v rámci HR oddělení
- Aktualizace dat v personální databázi
- Vzájemná výpomoc a zastupitelnost v rámci oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Zázemí ve stabilní nadnárodní společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Firemní benefity: 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, firemní dotované stravování, příspěvky na životní pojištění x penzijní připojištění, příspěvky na dětskou rekreaci, společenské a sportovní akce atd.
- Možnosti dalšího profesního růstu a vzdělávání (např. jazykové kurzy, školení)
- Nástup dle dohody
- Místo pracoviště Mladá Boleslav

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Klient, který se zabývá automobilovým průmyslem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

HR

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání (právního nebo ekonomického směru)
- Minimálně 2 roky praxe v oboru nebo absolvent
- Znalost prostředí automotive výhodou
- Znalost AJ na komunikativní úrovni (B2), NJ výhodou
- Znalosti Zákoníku práce a Občanského zákoníku
- Znalosti práce na PC (MS Office, SAP)
- Řidičské oprávnění sk. B
- Časová flexibilita, přesnost a pečlivost
- Komunikativnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká poradenská společnost založená v roce 1994 bez účasti zahraničního kapitálu.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3130893  Posting date: 13.7.2017