Elektrikár-Nemecko výhodné platové podmienky

KÖNIG SE & Co KG

Miesto práce
Nemecko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na pracovnú pozíciu elektrikár. Nástup do práce ihneď, prípadne dohodou. Miesto výkonu práce Nemecko -Schwäbisch Hall, Hamburg, Hannover, Frankfurt, Stuttgart, Berlín a iné mestá.

Platové podmienky pre mestá Hamburg, Hannover, Schwäbisch Hall, Frankfurt a iné: 10,22 ,-€/hod. brutto, diéty 4,35,-€/hod. netto

(nástupný plat pre oblasť Bavorsko od 10,80,-€/hod. brutto, príplatky 2,56,-€/hod. netto, ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám. ).

Náplň práce:
- montáž elektrických vedení podľa výkresovej dokumentácie,
- zapájanie zásuviek, vypínačov, svietidiel, rozvádzačov, spínačov, prípojok, ističov, poistiek
- vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh a iné elektrikárske práce
- práca sa vykonáva podľa pokynov nemeckého majstra

Práca je na hlavný pracovný pomer v Nemecku, nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú so skúšobnou dobou 6 mesiacov.

- práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú - nemecká pracovná zmluva
- sociálne poistenie, hradené nadčasy a sviatky
- zdravotné a dôchodkové poistenie v Nemecku
- vyplácanie zálohy možné už po prvom odpracovanom týždni
- platená dovolenka od 25 do 30 dní ročne
- ubytovanie zabezpečené, zamestnanec si hradí sám
- ochranný pracovný odev a náradie
- koordinátori v Nemecku hovoriaci slovensky alebo česky

Životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na [email protected]

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky na pracovnú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebný, elektrotechnický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax ako elektrikár, vyučenie v odbore
- elektrikárske osvedčenie
- znalosť nemeckého jazyka aspoň na úrovni ,,Bau-Deutsch" (potrebné vedieť sa dohovoriť s majstrom na stavbe)
- vlastné auto je výhodou
- schopnosť pracovať v tíme
- spoľahlivosť, samostatnosť, dochvíľnosť

König SE & Co KG je nemecká spoločnosť, ktorá ponúka personálne služby v oblasti priemyslu a remeselníctva. Od jej založenia v roku 1965 sa spoločnosť značne rozšírila a momentálne zamestnáva v 20-tich pobočkách v Nemecku viac ako 1.800 zamestnancov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2736150  Posting date: 26.9.2016