Skladník ve skladu surovin a obalů

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příjem a výdej zboží a jeho následná příprava
- obsluha skladového terminálu
- příjem surovin a obalů od dodavatelů - kontrola množství a expirace
- evidence dodacích listů
- inventura zboží
- odpovědnost za bezpečný provoz s manipulační technikou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup IHNED nebo dohodou
- pracoviště na Kladně
- práci v nepřetržitém provozu na 12h směny v režimu krátký/dlouhý týden
- stabilní rozvrh směn
- plat odpovídající zkušenostem a dovednostem
- perspektivní zaměstnání v silné mezinárodní společnosti, stabilní pracovní místo
- po půlročním zapracování smlouvu na DOBU NEURČITOU
- zaměstnanecké výhody - stravenky, dovolená navíc a denně pečivo zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pro našeho významného klienta, největší výrobní a distribuční společnost v segmentu zamraženého předpečeného pečiva v ČR hledáme vhodné kandidáty na pozici - Skladník ve skladu surovin a obalů.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat přes "POSLAT" životopis. Budu se těšit na Vaše reakce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ÚSO/SO vzdělání
- praxe ve skladu a průkaz řidiče VZV
- ŘP sk. B
- uživatelská znalost práce na PC
- bezúhonnost, dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2580312  Posting date: 13.10.2016