Serizovač / Mezinárodní společnost / Hradec Králové

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned/Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsi manuálně zručný a máš rád techniku? Máš nějaké znalosti ohledně elektronického řízení výrobních linek? Chceš se podílet na školení nových zaměstnanců? Jsi z Hradce Králové popř.blízkého okolí? Pokud ano, tak hledáme právě Tebe!

Náplň práce:
- Provádění kontrol na začátku a na konci směny a převzetí pracoviště - kontrola výrobních strojů a toho, zda jsou výrobky operátory vyráběny podle požadavků
- Podílení se na zaškolování operátorek - zaučování nově příchozích operátorů
- Provádění průběžného hodnocení výkonnosti operátorů
- Provádění předepsané údržby všech strojů na dané lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Nástup možný ihned
- Pracoviště v Hradci Králové s dobrou dostupnosti MHD
- Motivující platové ohodnocení na základě zkušeností + měsíční prémie cca 1500 Kč
- Roční prémie až 50% z platu
- Závodní stravování - doplatek 28 Kč
- HPP na 1 rok na určito, následně na neurčito

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní společnost se 160-letou tradicí působící v elektrotechnice. Společnost dodává mechatronická řešení pohonů na bázi stejnosměrných elektromotorů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Elektro

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ, SOU - obor elektro
- Znalost elektronického řízení výrobních linek - např.PLC
- Základní technické dovednosti, manuální zručnost
- Ochota pracovat na směny na 2 - 3 směnný provoz (záleží na pracovišti) - 6-14, 14-22, 22-6

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2698243  Posting date: 22.8.2016