21.500 Kč měsíčně bez jediného přesčasu a roční bonusy 96.400 Kč (Operátor ve výrobě)

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Žebrák, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 30 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte uplatnění v oboru automotive?
Máte praxi,za kterou chcete být náležitě odměněn nebo jste absolvent,co hledá první uplatnění a chce nastartovat svoji kariéru v nejmodernějším prostředí s možností růstu a rozvoje?
Jste svědomití,pečliví a záleží Vám na kvalitně odvedené práci?
Oceníte zajištěné ubytování s dotací a širokou svozovou dopravu zdarma?
Pak hledáme PRÁVĚ VÁS !!!

Víme,že odpočinek je též důležitý a proto nabízíme týden dovolené navíc :-)

Našich zaměstnanců si vážíme,proto pravidelně navyšujeme mzdu

Zaměstnanecké výhody, benefity

smlouvu na HPP se srovnatelnými podmínkami jako kmenoví zaměstnanci
volné víkendy

ZA ZÁKLADNÍ HODINY (157hod/měs.) 21.500 Kč
- základní mzdu 20 150 Kč+ příplatky za odpolední směnu 10Kč/hod a noční směnu 16Kč/hod

možnost ubytování s příspěvkem 3000Kč/měs.

ROČNÍ BONUSY 96.400 Kč (roční součet za polyvalenci,polykompetenci,týmový bonus a semestrální bonus)

dovolenou 30dní
dotované stravné ( hlavní jídlo 18Kč a minutka 21 Kč )
dopravu ZDARMA
praní pracovních oděvů zdarma
závodního lékaře zdarma
možnost záloh 1000 Kč každý týden

AKCE PŘIVEĎ KAMARÁDA A ZÍSKEJ BONUS 8 000 Kč (1.část již po týdnu práce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Přední společnost v oboru automotive

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Vzdělání v oboru

automotive

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

ochotu pracovat ve směnném provozu
( 8hod směny R-O-N )

manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3150600  Posting date: 26.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 25 000 - 30 000 Kč