Příjemné pracovní podmínky a super mzda 22 000 Kč - Svářeč

Hustopeče, Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta z oboru automotive se sídlem v Hustopečích hledáme vhodné kandidáty na ruční svařování. Máme pro Vás skvělou pracovní nabídku s příjemným finančním ohodnocením a přátelským kolektivem.

Vaší náplní práce bude svařování formou CO – svařování výfukových komponentů na otočné ruce, jde tedy o sváření v pohybu.

Profil kandidáta

Ničeho se nebojte, vše Vás naučíme a pečlivě zaškolíme. Pro začátek nám stačí Vaše chuť pracovat, manuální zručnost, zkušenost se svařováním – svářečský průkaz není podmínkou a ochota pracovat na třísměnný provoz.

Nabízíme

Nabízíme Vám zázemí stabilní a prosperující společnosti a příjemné platové ohodnocení. Jistě Vás potěší mzda 22 000 Kč. A to není vše! Současně u nás získáte i benefity, o kterých se jiným může jen zdát. Příspěvek na praní, příspěvek na dojíždění min. 2000 Kč, 22 dní dovolené, zvýhodněné volání, závodní stravování, mimořádné odměny a to je jen hrstka toho, co Vás u nás čeká.
V letních měsících zajišťujeme zaměstnancům osvěžení formou zmrzliny, nealkolického piva a minerální vodu. V průběhu roku se snažíme zaměstnancům dny rozjasnit firemními akcemi.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2628794  Posting date: 18.8.2016