Manažer kvality - oddělení zákaznické kvality

Okres Hradec Králové

Popis pozice

Hledáme zkušeného kvalitáře z automobilového průmyslu, který je zaměřen na řešení požadavků od zákazníků. Jste zvyklý/á cestovat do zahraničí a hovoříte anglicky? Již jste v průběhu své praxe vedl/a tým zaměstnanců?

Čtěte dál a dozvíte se, jak získat zaměstnání u přední zahraniční společnosti, která se pyšní nulovou fluktuací na oddělení kvality! Lokalita v okrese Hradec Králové.

Pracovní náplň:

  • zajišťování chodu společnosti v rámci managementu kvality dle ISO/TS
  • zavádění ekonomických standard kvality
  • kontrolovat postupy v oblasti kvality a předávat reporty, důraz na nulovou zmetkovitost
  • šířit povědomí a dodržování zásad BOZP
  • analýza potřeb týmu pracovníků v oblasti dalšího vzdělávání
  • zajišťování efektivního fungování na oddělení, rozvoje a optimalizace managementu kvality
  • rozvoj Lean principů v souvislosti se systémem jakosti
  • klíčovou rolí je udržování vztahů se zákazníky
  • příprava a konání Management Review

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • pokročilá znalost AJ (Německý jazyk navíc je výhodou)
  • zkušenosti ve vedení týmu a praxe v automotive (oddělení kvality min. 3 roky)
  • znalost ISO/TS, VDA, Lean
  • znalost nástrojů kvality (FMEA, 8D, Ishikawa, 5Why, APQP, PPAP a další)

Nabízíme

  • stabilitu ve společnosti s prokazatelnou nulovou fluktuací na Vašem oddělení
  • uplatnění v mezinárodní společnosti a služební cesty do zemí EU
  • odpovídající platové podmínky dle Vašich zkušeností
  • zaměstnanecké benefity
  • vedení mladého a dynamického kolektivu
  • nástup možný ihned

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2684371  Posting date: 21.9.2016