Vedoucí výroby v prosperující společnosti

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením výroby? Zvládnete motivovat a vést lidi? Tak to možná hledáme právě Vás. Aktuálně pro našeho klienta sháníme vhodnou osobu na pozici Vedoucí výroby.

  • Zodpovědnost za řízení výroby
  • Řízení údržby a správy majetku
  • Dohled nad procesy a jejich optimalizování
  • Vedení a kontrola zaměstnanců, jejich motivování a hodnocení, dohled nad BOZP
  • Reporting vedení společnosti, komunikace s dalšími odděleními
  • Strategické plánování rozvoje výroby

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ, technického zaměření
  • Zkušenosti z oblasti strojírenství (svařování, montáže)
  • Manažerská praxe ve výrobě min. 2 roky
  • Znalost systémů řízení výroby, LEAN výhodou, nikoliv podmínkou
  • Schopnost rychlé adaptace a orientace v novém prostředí, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní prosperující společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Příjemný kolektiv spolupracovníků
  • Možnost profesního a odborného růstu
  • Práce na širokém spektru zajímavých zakázek
  • Firemní benefity (Firemní vzdělávání, příspěvek na stravování, prémie,...)

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 2709780  Posting date: 17.10.2016